Aktuality a novinky papírnictví, tapety

VÝPRODEJ BYTOVÝCH TAPET 1 role 299,- Kč

Chcete si vylepšit své bydlení, teď je na to jedinečné příležitost. Připravili jsme pro vás výprodej skladových zásob všech druhů bytových tapet za jedinečnou cenu 299,- Kč za 1 roli.Akce bude trvat do konce roku 2022. Přijďte si vybrat z široké nabídky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

číst více

Školní aktovky

Nová kolekce školních aktovek značky Herlitz je již na prodejně. Je opravdu z čeho vybírat. Těšíme se na Vaši návštěvu.

číst více

Batohy a penály TOPGAL

Milí zákazníci můžeme Vám již nabídnout novou kolekci školních a studentských batohů a penálů značky TOPGAL. Těšíme se na Vaši návštěvu. Kolektiv prodejny.

číst více

UZAVŘENÍ PRODEJNY

Milý zákazníci.Omlouváme se Vám za uzavření naší prodejny ve dnech 20.9.2021 - 21.9.2021 a to z provozních důvodů. Budou nám měnit vchodové dveře a výkladní skříň. Ve středu 22.9.2021 by měl být již normální provoz od 9.00 - 17.30.Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaší návštěvu. Kolektiv prodejny

číst více

malujeme na kamínky

Na kamínky maluje celá země. Mi Vám můžeme nabídnout k této kreativní tvorbě od nejlevnějších popisovačů DECORPEN až po vysoce kvalitní japonské popisovače POSCA v široké škále odstínů a různých stop psaní. Dále máme akrylové barvy jak v sadách tak jednotlivě. A na konečnou úpravu můžete použít různé druhy laků, velký výběr štětců k těmto barvám je samozřejmostí. Rádi Vám poradíme a těšíme se na...

číst více

Nová kolekce aktovek

Aktovky pro prvňáčky, které splňují ty nejvyšší nároky na zdravá záda našich nejmenších a nezapomínají ani na moderní desing. Nová kolekce značky Herlitz a vše potřebné do školy najdete u nás. Těšíme se na Vaši návštěvu, rádi Vám poradíme a necháme zboží vyzkoušet.

číst více

Malířská plátna a lepenky

Přijďte si vybrat malířská plátna nebo šepsované lepenky v různých velikostech. Čtvercové nebo obdélníkové za velice příznivé ceny. K plátnům samozřejmě také nabízíme širokou škálu olejových, akrylových nebo temperových barev včetně štětců a všech malířských doplňků. Těšíme se na Vás.

číst více