Aktuality a novinky papírnictví, tapety

 
 
 

Aktuality

VÝPRODEJ BYTOVÝCH TAPET 1 role 299,- Kč

Chcete si vylepšit své bydlení, teď je na to jedinečné příležitost. Připravili jsme pro vás výprodej skladových zásob všech druhů bytových tapet za jedinečnou cenu 299,- Kč za 1 roli.Akce bude trvat do konce roku 2022.  Přijďte si vybrat z široké nabídky. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Zjistit více......

Opět jsme získali ocenění "Spolehlivá firma"

Zjistit více......

Školní aktovky

Nová kolekce školních aktovek značky Herlitz je již na prodejně. Je opravdu z čeho vybírat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Zjistit více......

Batohy a penály TOPGAL

Milí zákazníci můžeme Vám již nabídnout novou kolekci školních a studentských batohů a penálů značky TOPGAL. Těšíme se na Vaši návštěvu. Kolektiv prodejny.
Zjistit více......

UZAVŘENÍ PRODEJNY

Milý zákazníci.Omlouváme se Vám za uzavření naší prodejny ve dnech 20.9.2021 - 21.9.2021 a to z provozních důvodů. Budou nám měnit vchodové dveře a výkladní skříň. Ve středu 22.9.2021 by měl být již normální provoz od 9.00 - 17.30.Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaší návštěvu. Kolektiv prodejny
Zjistit více......

malujeme na kamínky

Na kamínky maluje celá země. Mi Vám můžeme nabídnout k této kreativní tvorbě od nejlevnějších popisovačů DECORPEN až po vysoce kvalitní japonské popisovače POSCA  v široké škále odstínů a různých stop psaní. Dále máme akrylové barvy jak v sadách tak jednotlivě. A na konečnou úpravu můžete použít ...
Zjistit více......

Nová kolekce aktovek

Aktovky pro prvňáčky, které splňují ty nejvyšší nároky na zdravá záda našich nejmenších a nezapomínají ani na moderní desing. Nová kolekce značky Herlitz a vše potřebné do školy najdete u nás. Těšíme se na Vaši návštěvu, rádi Vám poradíme a necháme zboží vyzkoušet.
Zjistit více......

Malířská plátna a lepenky

Přijďte si vybrat malířská plátna nebo šepsované lepenky v různých velikostech. Čtvercové nebo obdélníkové za velice příznivé ceny. K plátnům samozřejmě také nabízíme širokou škálu olejových, akrylových nebo temperových barev včetně štětců a všech malířských doplňků. Těšíme se na Vás.
Zjistit více......
[ Stránka 1 z 2 ]Další