Aktuality a novinky papírnictví, tapety

 
 
 

Aktuality

Opět jsme získali ocenění "Spolehlivá firma"

Zjistit více......

Školní aktovky

Nová kolekce školních aktovek značky Herlitz je již na prodejně. Je opravdu z čeho vybírat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Zjistit více......

Batohy a penály TOPGAL

Milí zákazníci můžeme Vám již nabídnout novou kolekci školních a studentských batohů a penálů značky TOPGAL. Těšíme se na Vaši návštěvu. Kolektiv prodejny.
Zjistit více......

UZAVŘENÍ PRODEJNY

Milý zákazníci.Omlouváme se Vám za uzavření naší prodejny ve dnech 20.9.2021 - 21.9.2021 a to z provozních důvodů. Budou nám měnit vchodové dveře a výkladní skříň. Ve středu 22.9.2021 by měl být již normální provoz od 9.00 - 17.30.Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaší návštěvu. Kolektiv prodejny
Zjistit více......

malujeme na kamínky

Na kamínky maluje celá země. Mi Vám můžeme nabídnout k této kreativní tvorbě od nejlevnějších popisovačů DECORPEN až po vysoce kvalitní japonské popisovače POSCA  v široké škále odstínů a různých stop psaní. Dále máme akrylové barvy jak v sadách tak jednotlivě. A na konečnou úpravu můžete použít ...
Zjistit více......

Nová kolekce aktovek

Aktovky pro prvňáčky, které splňují ty nejvyšší nároky na zdravá záda našich nejmenších a nezapomínají ani na moderní desing. Nová kolekce značky Herlitz a vše potřebné do školy najdete u nás. Těšíme se na Vaši návštěvu, rádi Vám poradíme a necháme zboží vyzkoušet.
Zjistit více......

Malířská plátna a lepenky

Přijďte si vybrat malířská plátna nebo šepsované lepenky v různých velikostech. Čtvercové nebo obdélníkové za velice příznivé ceny. K plátnům samozřejmě také nabízíme širokou škálu olejových, akrylových nebo temperových barev včetně štětců a všech malířských doplňků. Těšíme se na Vás.
Zjistit více......

prodejní doba 9.00 - 17.00

změna prodejní doby: pondělí - pátek 9.00 - 17.00   sobota 9.00 - 12.00
Zjistit více......
[ Stránka 1 z 2 ]Další